REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71595817)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Zugló frekventált részén, jó ...
109 200 000 HUF
1 538 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22792476)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
112 400 000 HUF
1 459 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74324543)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fantasztikus áron újépítésű lakások már leköthetőek zugló kertvárosában! ! ! Költözzön zöldbe! Újépítésű otthonok valóban elérh...
115 676 500 HUF
1 752 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57549262)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (69953937)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84834234)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (34773371)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pápán eladó egy 86 m2-es 2 szobás, 2026-ban felújított közös udvaros lakás, saját garázzsal! Pápa városközpontjában eladó egy...
46 990 000 HUF
626 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (87612473)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pápa belvárosában, kiváló lokációban eladó egy 79 nm-es, 2026-ban felújított, 3 szobás, közös udvaros lakás külön garázssal! ...
49 000 000 HUF
671 232 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (77332368)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (95428913)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén várja új tulajdonosát ez a 3 generációs iker családi otthon! a ház ideális...
135 000 000 HUF
645 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (79842924)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (36816674)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (75378424)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Megye Ajka családi ház. Eladó Ajkán egy 60 nm-es felújítandó családi ház 1200 nm-es telken. a ház Ajka-Tósokber...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (25873642)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1984 m2
Szobaszám: 4
Berzence egyik csendes kis mellékutcájában 105 m2-es tégla építésű családi ház eladó! Az ingatlanban előszoba, 3 szoba, nappali...
11 000 000 HUF
105 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli telephely hirdetés (94327334)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 21051 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Stratégiai elhelyezkedésű, bővíthető ipari telephely eladó Kecel mellett Kivételes adottságú ipari ingatlan eladó Kecel közvet...
149 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (37739337)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás mosonmagyaróváron – kedvező ÁRON! Mosonmagyaróvár Eladásra kínálok egy 42 m²-e...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (59475537)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 9
Gyula közkedvelt fürdővárosában, a Gyulai Várfürdő bejáratától mindössze 100 méterre kínálunk megvételre egy jelenleg is működő...
210 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki lakóövezeti telek hirdetés (61789477)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted