REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (33733148)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városának kellős közepén kínálunk megvételre egy 350 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (95393845)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (87392882)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pest megyében Kiskunlacházán egy felújítandó családi ház nagy lehetőségekkel. Ideális választás azoknak, akik saját elkép...
63 500 000 HUF
423 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (14249773)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
***Szigetcsépi, kétszintes családi ház üzleti LEHETŐSÉGGEL! *** Családjának keres ideális otthont, ahol a nyugalom és a kényel...
158 900 000 HUF
902 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (58433326)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
***Eladó új építésű, energiatakarékos ikerház Halásztelken! *** Halásztelek Újtelep részén, frekventált, mégis csendes, rendez...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (47931346)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 6240 m2
Szobaszám: 5
***Árcsökkenés! ! ! Sürgősen eladó áron ALUL! ! ! *** Eladó egyedi építésű, privát vízparttal rendelkező családi ház Délegyház...
115 000 000 HUF
741 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (52887462)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 831 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó teljes körűen felújított családi ház Pusztaszabolcs frekventált részén! Pusztaszabolcs közkedvelt, jól megközelíthető rés...
66 900 000 HUF
836 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (51325435)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (97444539)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 4
Cecén, Fejér vármegyében eladásra kínálunk egy 129 m2-es szerkezetkész családi házat központi, mégis csendes környezetben! Ki...
29 990 000 HUF
232 480 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93484954)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92237364)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-e...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (32634438)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (75477395)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget, amely egyszerre biztosít kényelmes lakhatást és vállalkozási lehetőséget. Az inga...
64 900 000 HUF
254 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (79958773)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 401 m2
Telekterület: 21098 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Önellátó luxusbirtok Fehérgyarmaton, 2 Hektárnyi privát édenkert és modern technológia Eladásra kínálunk Fehérgyarmaton egy eg...
219 000 000 HUF
546 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbajcsi családi ház hirdetés (33237337)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 3710 m2
Szobaszám: 4
Győr-Moson-Sopron vármegyében, 10 percre Győrtől és az m1 autópályától, Kisbajcson kínálunk megvételre egy minden szempontból k...
99 000 000 HUF
521 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (14449444)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszasüly központi részén ezt a jó állapotú, 80 nm-es, 3 szobás családi ház...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42434847)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a VÁROSLIGETHEZ!  Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (38325982)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli elegancia makádon! Fa burkolatokkal, kandallóval, falusi CSOK és otthon start IGÉNYELHETŐ! Makád csendes, nyu...
78 900 000 HUF
789 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (52979387)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi házak makádon? Nyugalom, modern kényelem, falusi CSOK IGÉNYELHETŐ! Makád csendes, barátságos falusi környe...
78 900 000 HUF
789 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont