REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki házrész hirdetés (47749894)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Tárnok központjában, csendes, privát hátsó házrész eladó, azonnal költözhető Tárnok központi, mégis nyugodt részén eladásra kí...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27461227)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (45523273)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Veszprém Vármegye Veszprém Családi Ház Veszprém egyik kedvelt városrészén eladó egy 92 nm-es családi ház. Az ingatlan 1...
61 900 000 HUF
672 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi tégla lakás hirdetés (77534932)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy kihagyhatatlan lehetőség Tabon annak, aki csak költözni szeretne! Eladásra kínálunk Tab legfrekventáltabb helyén egy gyönyö...
39 900 000 HUF
586 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (19439482)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 9
Gyula közkedvelt fürdővárosában, a Gyulai Várfürdő bejáratától mindössze 100 méterre kínálunk megvételre egy jelenleg is működő...
210 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (37977339)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csorvás szívében, az Árpád utcában egy jó adottságokkal rendelkező, 119, 7 m2-es családi ház. Az 1960-ban épült, egy szin...
8 500 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (95494729)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Eger! Eger csendes, mégis jól megközelíthető részén, a Kisasszony temető közelében kínálunk eladásra egy 113 m2-es,...
36 000 000 HUF
318 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ostorosi családi ház hirdetés (75954399)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 3
Ostoros egyik legkedveltebb, csendes részén, az Egri úti lakóparkban kínálunk megvételre egy rendezett, egy szintes, 140 m2-es ...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi családi ház hirdetés (37449775)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház eladó! Eladásra kínálok egy jó állapotú, 92 m2-es családi házat, amely eg...
26 000 000 HUF
282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (55767443)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eger belvárosának szívében, pár perc sétára a Dobó tértől! Eger egyik legkedveltebb, történelmi hangulatú r...
44 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (41769474)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93323353)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, eladó, igényes, 52 nm-es téglalakás Eger egyik legkedveltebb részén, a Szarvas téren...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34953799)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó, duplakomfortos, kiváló állapotú téglalakás Egerben, a Maklári úton, garázzsal és beépített tetőtéri tárolóval. Eger eg...
76 500 000 HUF
1 077 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (42553551)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 427 m2
Telekterület: 1274 m2
Szobaszám: 10
Eladó gyönyörű, tágas családi ház Parádfürdő legkedveltebb részén? 427 Nm-es élettér egy 1300 nm-es telken! Keresi új otthoná...
110 000 000 HUF
257 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (34299423)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok egy kiváló adottságú, 62 nm-es, 2 + 1 szobás, világos, bútorozott és azonnal költözhető lakást Győr Adyvárosba...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai családi ház hirdetés (34284455)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan megfelel az Otthon Start Hitelprogram feltételeinek! Csorna belvárosában keresi új tulajdonosát egy belső kétszinte...
52 900 000 HUF
377 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (86393447)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
43 400 000 HUF
1 009 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont