REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94747738)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Szeged belvárosában kínálunk megvételre egy valóban egyedülálló, önfenntartó, 302 m2 alapterületű, 5 szobás, magasföldszinti lu...
590 000 000 HUF
1 953 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (85432199)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (13472721)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (39844271)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Felsőváros, Tisza-parthoz és a belvároshoz közel lévő magasföldszintes lakás, részben felújítva, nyílászárók kicserélve,...
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38354365)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vármegye, Szeged, klinikák közvetlen közelében 78 m2-es, 3 szobás, felújított, téglalakás eladó. a lakásban amerikai konyhás na...
97 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48632123)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Törekvés lakóparkban 3 % -os hitelfelvételére alkalmas, 137 nm hasznos alapterületű, teljesen alápincézett 4 szobás c...
68 900 000 HUF
502 919 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (22756948)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (32212728)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24453323)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun Vármegye Kecskeméten a városközpont közelében eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan, - vállalkozásra, panziónak...
165 000 000 HUF
702 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (15373934)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti hétvégi ház hirdetés (49559234)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 12079 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye külterületi részén eladó egy 230 m2-es igényesen megépitett családi ház. Az ingatlanhoz 12 079 m2-es terül...
149 990 000 HUF
652 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (74552261)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1956 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Cserkeszőlőn, a híres gyógy-és élményfürdőjéről ismert, dinamikusan fejlődő településen eladó...
53 000 000 HUF
363 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (85353815)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged-Rókus belvároshoz legközelebb eső részén, 78 m2-es, 3 szobás, felújítandó, földszinti téglalakás eladó. a lakásban 3 szo...
74 900 000 HUF
1 026 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (49376476)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (47748913)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (68544922)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városának kellős közepén kínálunk megvételre egy 350 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (64522792)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (32749685)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71329323)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás. A lakás két és fél külön bejáratú, világ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (72984347)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc Csabai kapu közvetlen közelében található Bárczay utcában egy földszinti, 67 nm-es, négyszobás lakás. a lakás bel...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont