REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (95874184)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (27337444)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (89922892)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egyedi elrendezésű, 46 nm-es, 1+2 félszobás lakás az Örs vezér tere közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladóvá vált a S...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (25442187)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (23953344)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64729124)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79387463)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, napfényes polgári lakás a IX. kerület szívében, a Ferenc tér közelében! Budapest IX. kerületének egyik le...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (64619349)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium üzleti ingatlan eladó Miskolc frekventált lokációjában Kiemelkedő befektetési lehetőség a miskolci ingatlanpiacon: ela...
89 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai étterem, vendéglő hirdetés (42479473)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma központjában, kiváló helyen Étterem és Pizzéria eladó! a főépület 1940-es építésű, az új épület...
168 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (61953348)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Somlóvásárhely Ház Eladó Somlóvásárhely településen egy felújított 102 nm-es családi ház. Az ingatlan...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (24444879)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma központjához közeli csendes utcában eladó egy 92 m2-es 2+1 fél szobás családi ház. Az ingatlan ...
14 900 000 HUF
161 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (38962233)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas városközpontjához közeli utcában eladó egy 47 m2-es társasházi, vegyes falazatú lakás. Az önál...
15 900 000 HUF
338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (64319923)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma csendes környékén 1254 m2-es telken, vállalkozás céljára alkalmas ingatlan eladó. a telken egy ...
49 990 000 HUF
399 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (28547947)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1904 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma csendes környékén eladó egy 85, 4 m2-es családi ház. Az ingatlanban 2 egész szoba, 2 fél szoba,...
9 990 000 HUF
117 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (43853623)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
**Eladó családi ház Újpetrén - kiváló elhelyezkedéssel, nagy telekkel! ** Eladásra kínálunk egy 130 m2 alapterületű, vegyes fa...
22 000 000 HUF
169 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (42322993)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Dinnyés 172 nm-es kétgenerációs családi ház eladó. a tehermentes, tégla falazatú ingatlan egy 1169 nm-es ...
99 900 000 HUF
580 813 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai családi ház hirdetés (33449328)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csornán 747 m2-es telken, egy 144, 6 m2-es családi ház keresi új tulajdonosát, amelynek első fele 1985-ben épült, a második ped...
104 900 000 HUF
728 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (79711234)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 2
Eladó bejáratott cukrász- és pékműhely Berzencén akár teljes berendezéssel Tulajdonos eladásra kínál egy 20 éve működő, jól be...
25 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (93235732)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 1856 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház Berzence központ közeli részén, kerttel, patakkal, szaunával Berzence község központjáh...
40 000 000 HUF
171 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34124488)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Székesfehérváron, Maroshegy Kertvárosi, csendes környezetben Székesfehérváron, Maroshegy kedvelt részén, kert...
78 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont