REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Villányi hotel, szálloda, panzió hirdetés (86966347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A villányi borvidék Magyarország egyik legismertebb és legfontosabb borvidéke. Villány 1987-ben egy nemzetközi zsűritől megka...
500 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99393769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34332789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szögligeti családi ház hirdetés (33497987)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szögliget frekventált helyén egy nettó 110 nm-es 4 szobás, tégla és kő építésű, jó állapotú szuterénes, összeközműves csa...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54242274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (53395673)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (51935875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó: Két Szintes, bejáratott Élelmiszer és Vegyesbolt Múcsonyban. Kész Vállalkozás + Lakhatási Lehetőség! Ne csak üzletet ve...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (23535795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó jó állapotú, 51 m2-es tégla lakás Hajdúszoboszló belvárosában! Kiváló elhelyezkedés, azonnal költözhető, parkra néző kil...
48 500 000 HUF
950 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (47421951)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében! Tágas 1. emeleti, erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lak...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb ipari ingatlan hirdetés (97394972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 4400 m2
Szobaszám: n/a
Ipari ingatlan eladó Csongrádon, az Ipari Parkban! Csongrád-Csanád vármegyében, Csongrád város Ipari Parkjában eladó egy többf...
128 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (64943272)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 1
Csongrád-Csanád vármegye, Csongrád Öregszőlőkben, 2202 m2 terület eladó. Az ingatlan az Öregszőlőkbe vezető betonútról nyíló, r...
2 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (73423594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy befektetői lehetőséget Csornán! Saját ízlés szerint alakítható földszinti, 36 m2-es lakás kiváló helyen. a...
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (74645795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
Otthon startra alkalmas, új építésű családi ház Szigetszentmiklóson. 4 Háló + nappali, hőszivattyús, energiatakarékos megoldáso...
99 900 000 HUF
942 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (76422843)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen! Stílus, biztonság és harmónia egy helyen. Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakás Budapest XXI. kerül...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (37225633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladóvá vált egy 79m2-es családi ház Fadd csendes részén, óriási telekkel! Fadd nyugodt, zöldövezeti részén eladó egy kivétel...
23 800 000 HUF
301 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi üdülőövezeti telek hirdetés (33954874)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk közvetlen vízparti telket Dunavarsányban, a Petőfi Horgásztó partján, akár befektetésnek is! Eladó egy külön...
69 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (25348334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy 160 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, két szi...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (47519228)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 6240 m2
Szobaszám: 5
Eladó egyedi építésű, privát vízparttal rendelkező családi ház Délegyházán! ***Igazi gyöngyszem a piacon*** Ilyen ingatlan ritk...
115 000 000 HUF
741 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (82756962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma