REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Törökbálinti telephely hirdetés (65777777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 1438 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség befektetőknek vagy saját célra Törökbálint Kamaraerdei Ipari Parkban! Eladó egy telephely a dinamikusan fejl...
379 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai iroda lakásban hirdetés (35274597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pápa belvárosának peremén - remek lehetőségekkel bíró, 21 m2-es földszinti irodai ingatlan eladó! Eladásra kínálok egy 2008-b...
13 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonkenesei hotel, szálloda, panzió hirdetés (86398933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 455 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: n/a
Prémium balatoni befektetés? Panzió + vendéglő + lakóház egy telken, panorámával. Balaton keleti medence, Balatonkenese, 253 m2...
319 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (47963746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegye, Szigethalom kertvárosi részén tégla építésű 180nm-es két generációnak alkalmas családi ház eladó! a tégla építés...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (72775469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2977 m2
Szobaszám: 3
Újtelek csendes, rendezett utcájában eladó egy 112 m? -Es, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, hatalmas telekkel! A ...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári tégla lakás hirdetés (66592373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győr-Moson-Sopron vármegyében Kapuváron a város frekventált részén kínálok megvételre harmadik emeleti, 103 m2-es 2019-ben épít...
79 900 000 HUF
775 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábaszentandrási családi ház hirdetés (85545332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, tágas családi ház nagy telekkel eladó Rábaszentandráson! Ideális választás azoknak, akik saját ízlés szerint ala...
32 000 000 HUF
273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (27645124)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 7
Eladó amerikai koloniális stílusú ingatlan Balatonbogláron! Az 1377 nm-es telken elhelyezkedő 310 nm-es könnyűszerkezetes ház j...
150 000 000 HUF
483 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vezsenyi családi ház hirdetés (41394439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Vezsenyen, modern, igényesen felújított, bővíthető, 55 nm-es otthon eladó! Az ingatlan tégla fa...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (72167248)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyula városának csendesebb környékén, a Belső Törökzug részen egy 4. emeleti, 2 szobás, 59 m2-es lakás. Nagyon jó elhelye...
30 090 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (95773533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Otthon, ahol a kényelem, a hangulat és a fenntarthatóság találkozik - egy igazán kü...
75 900 000 HUF
683 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (26333388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43764353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Ház Létavértes szélén Alapterület: 70 m2 Szobák száma: 2 Szint: 1 Telek hossza: Utca fronti hosszúság 15 m, tolókapu 4 m,...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37752457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Lágymányoson kínálunk eladásra egy 73, (Tul. Lapon 67) nm-es, 2+1 szobás, magaföld...
99 990 000 HUF
1 369 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (96723575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Egy hiánypótló társasházi beruházás a Dunakanyar szívében, Vác városának déli lakóterületén, a Duna közelében. *** A dinami...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15344589)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (88443375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú 53 nm-es lakás a IX. kerületben, a Nagyvásárcsarnok mellett, közve...
88 900 000 HUF
1 743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54747981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben! Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes...
180 000 000 HUF
1 487 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati családi ház hirdetés (19692473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
Balassagyarmaton, Nógrád megyében eladó egy minden igényt kielégítő, tágas, modern városközponti kertes ház. Balassagyarmat És...
129 000 000 HUF
556 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi lakóövezeti telek hirdetés (93318454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: n/a
Apagy belterületén 1069 nm területű, kiváló adottságokkal rendelkező építési telek eladó! A telek Apagy csendes, nyugodt rész...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont