Sürgősen eladó házak Nyíregyháza (107 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 107 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75257335)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
Tanyasi idill a város szélén? Gazdálkodásra vagy csendes OTTHONNAK! Eladó Nyíregyháza kedvelt, nyugodt részén, a Sátor utcában...
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56981474)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77281837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (52222197)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94276797)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4238 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Alsópázsit városrészében kínálunk megvételre egy 4238 m²-es telken elhelyezkedő, két különálló lakóingatlant, amely...
40 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93443897)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1396 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Butyka egyik kedvelt aszfaltozott utcájában, szilikát falazatú ( szigetelt 10 cm. ), 60 Nm-es, 2 szoba+nappalis csa...
42 500 000 HUF
708 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74453795)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39472745)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó korszerűsített családi ház nagy telekkel Sóstóhegyen Sóstóhegy csendes utcájában kínálok eladásra egy 80 m²-es, téglaépít...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85965659)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Nyíregyházán – bővíthető, fejleszthető, befektetőknek is kiváló ajánlat! Nyíregyháza – Hadobás ...
37 700 000 HUF
538 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93537742)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53334459)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1654 m2
Szobaszám: 2
Saját otthon, építkezés, vagy telephely? Nagyon sok lehetőséget nyújt ez a telek a rajta álló lakóházzal. Érdemes megtekinteni!...
26 500 000 HUF
395 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63339497)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza-Oroson egy 65 nm-es, 2 szobás, tágas és praktikus elrendezésű családi ház, hatalmas, 2700 nm-es telekkel! T...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45225355)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Sóstóhegyi ritkaság: 140 nm-es, 3 bejáratos családi ház hatalmas telekkel – otthon + üzlet egyben! Nyíregyháza-Sóstóhegy elad...
42 990 000 HUF
307 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746961)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Kertkapcsolat, 2 garázs és kész állapot! Ahol a család és a praktikum találkozik! Eladó egy 70, 76 nm-es, azonnal költözhető ...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38348691)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 793 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ingatlan saját magánúton kitűnő környéken Nyíregyháza Újkistelekiszőlőben. -102, 19 Nm alapterületű + 18, 87...
36 500 000 HUF
299 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal