Sürgősen eladó házak Nyíregyháza (107 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 107 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83534123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Az ház 1500 m2. Es telken helyezkedik el. Az udvaron 2 db garázs is rendelkezésre áll Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Szil...
37 700 000 HUF
377 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46522467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 100 nm-es, 3 szoba + étkezős, szigetelt, vegyes (tégla és szilikát) építésű családi ház, 678 nm-es tel...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73747853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy vegyes falazatú, 2010-ben külsőleg felújított, de belsől...
49 990 000 HUF
499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (75387422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ó-, és Újkistelekiszőlő határán, a Folyóka utca vonzáskörzetében eladásra kínálok egy tégla építésű, 700 nm-es te...
47 990 000 HUF
533 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (42945159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban 46 nm-es 2 szobás, vályog építésű, fa nyílászárós, járólap és linóleum burkolatú, gázkonvektor...
36 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (88224373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1941 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Kállói út közelében, 50 nm-es, 2 szobás, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal felszerelt, téglából épült,...
37 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (83679794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, eladásra kínálunk egy 62 nm-es, 2+1 szobás, tágas terekkel rendelkező polgári tipusú családi sorházat...
44 900 000 HUF
748 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26739923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3
Amennyiben nyugalomra, kellő élettérre, -akár önfentartó gazdálkodásra- vágyik, mégis ragaszkodik egy nagyváros nyújtotta kénye...
47 900 000 HUF
614 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68273398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22975352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Nyíregyházán a Kopogó utcában egy 63 nm-es vegyes falazatú, 2 szoba, nappali, konyha+ebédlő, fürdő+wc, előté...
28 490 000 HUF
452 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79749112)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
✨ Belvárosi gyöngyszem – teljes körűen felújított családi ház eladó Nyíregyházán! ✨ Nyíregyháza belvárosában, egy osztatlan kö...
44 900 000 HUF
670 149 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49943993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Nyíregyházán -Csendes, nyugodt környezetben. Nyíregyházán, a városhoz közel /a Simai út környékén/ eladó egy 42 nm-s...
35 990 000 HUF
856 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (78622577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 4641 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegyen eladó egy 124 m²-es, téglaépítésű, szigetelt családi ház, amely gazdasági épületként van nyilvántartva....
47 500 000 HUF
383 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74377993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Báthory lakópark szélén eladó 150 m2-s, három szoba, nappali+étkező, külön konyha, fürdőszoba és wc egyben, hagy...
49 800 000 HUF
332 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal