Sürgősen eladó ingatlanok Budapest XIV. kerület (224 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Budapest XIV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 224 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39812386)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32343443)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, k...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47771477)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27578325)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45543726)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35845864)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan, amelyet eladásra kínálunk, egy 46 négyzetméteres, jó állapotú lakás, mely Budapest 14. kerületének, Alsórákos váro...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88331886)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. ...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42854556)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44783388)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV....
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (97273746)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26747949)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú, 32, 27 m²-es, amerikai konyha-nappali + 1 szobás gépesítetlen lakás Budapest XIV. kerületében, Alsór...
49 490 000 HUF
1 499 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (58234245)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99313344)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59732937)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos lakás Zugló közkedvelt részén! Zugló egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, franc...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79555167)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiváló lehetőség Budapest Istvánmezőn sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Budapest XIV. kerületének kedvelt Ist...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal