Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (92949484)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán az Ungvár sétányon, eladásra kínálok egy 5. emeleti ( liftes ) 53 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, panel ( szigetelt )...
37 300 000 HUF
703 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37499543)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Legó vonzásában jó állapotú, 69 nm-es, 2 szobás, járólap pvc burkolattal, fa nyílászárókkal, gázkonvektor fűtéssel,...
24 500 000 HUF
355 072 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (55475992)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó 51 m²-es, földszintes lakás a Toldi utcában, alakítsd saját otthonoddá! Irányár: 36 200 000 Ft +36 30 949 24 52 ...
35 900 000 HUF
703 921 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93239948)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcában eladó egy 48 nm-es, első emeleti lakás kiváló elosztással. Irányár: 39 000 000 Ft +36 3...
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (44247738)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44455494)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57772757)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Deák Ferenc utcában eladó egy 55 nm-es, tágas és kiváló elrendezésű téglalakás, amely ideális választás lehet a...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (84972345)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Orosi útról nyíló, csendes, aszfaltozott utcában! Kiváló elhelyezkedéssel, központi részen, mégis nyugodt k...
34 900 000 HUF
623 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (91264685)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43159875)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya kedvelt, nyugodt részén, aszfaltozott zsákutcában eladó egy 54 m²-es, 2 szobás családi ház 757 m²-es telk...
28 900 000 HUF
535 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79523581)
34 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 39 nm-es 1 szobás lakás, szigetelt, liftes, csúsztatott zsalu szerkezetű társasház magas...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95187222)
34 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb ház hirdetés (46522345)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában kínálunk eladásra egy igazán remek lehetőséget: egy 35 m²-es, egy szobás társasházi lakást, amelyhez e...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb ház hirdetés (32833369)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Deák Ferenc utcájában kínáljuk eladásra ezt a felújított társasházi lakást, amely ideális választás lehet első otth...
32 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal