Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (36593982)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy modern kialakítású, szerkezetkész ikerház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik saját elképzeléseik sze...
31 750 000 HUF
244 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14698737)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
33 750 000 HUF
281 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33154392)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű tégla lakások nyíregyházán – átadás 2027. DECEMBERNyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, modern,...
36 999 000 HUF
999 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22753895)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy különleges téglaépítésű, tetőtéri lakás Nyíregyháza belvárosában mindössze 6 lakásos társasházban, amely kiváló lehet...
36 550 000 HUF
987 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (64513356)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza legújabb társasháza – a te helyed is itt van! Költözz be 2026 decemberében – a döntés most a tiéd! Teljesen kész ál...
37 700 000 HUF
1 108 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42725487)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy alacsony fenntartási költségű, magasföldszinti, 1 szobás társash...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33931547)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Kossuth utcában eladó egy magasföldszinti, 39 nm-es, 1 szobás lakás liftes, szigetelt tár...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92377287)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a Kossuth utcában, liftes társasház magasföldszintjén eladó egy 39 m²-es, 1 szobás lakás. Főbb jellemzők: műany...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35544535)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított lakást, amely ideá...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18368924)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Kossuth utcán liftes társasház magasföldszintjén eladásra kínálunk egy 39 m2-es, 1 szobás lakást. További jellemz...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75257335)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
Tanyasi idill a város szélén? Gazdálkodásra vagy csendes OTTHONNAK! Eladó Nyíregyháza kedvelt, nyugodt részén, a Sátor utcában...
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32644933)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza szűk Belvárosi részén, a Kossuth utcán, eladó egy 9. emeleti 42 nm-es, 1+1 szobás, erkélyes csúsztatott zsalus ( ne...
34 900 000 HUF
830 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (68345232)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobá...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97774494)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Zrínyi Gimnázium vonzásában 56 nm-es, 2 szobás, járólap és parketta burkolattal, gázkonvektor fűtéssel, műanyag nyí...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56981474)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 2
26 490 000 HUF
395 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77281837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal