Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42427324)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (69277659)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35573473)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42794357)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyházán, a Víztorony közvetlen közeléb...
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47987433)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön, a  Család utcán eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás egy 4 emeletes, panel falazatú társas...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63565487)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Család utcában kínálunk eladásra egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást egy 4 emeletes, panel falazatú társash...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84743899)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Móricz Zsigmond utcán eladó 54 m2-s kettő különnyíló szobás, nagy konyhás, külön fürdőszoba és wc, erkélyes, mért ...
38 500 000 HUF
712 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53334459)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1654 m2
Szobaszám: 2
Saját otthon, építkezés, vagy telephely? Nagyon sok lehetőséget nyújt ez a telek a rajta álló lakóházzal. Érdemes megtekinteni!...
26 500 000 HUF
395 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89661952)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Jósavárosban 9. emeleti, liftes, 56 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ingatlan főbb jel...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63339497)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza-Oroson egy 65 nm-es, 2 szobás, tágas és praktikus elrendezésű családi ház, hatalmas, 2700 nm-es telekkel! T...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746961)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Kertkapcsolat, 2 garázs és kész állapot! Ahol a család és a praktikum találkozik! Eladó egy 70, 76 nm-es, azonnal költözhető ...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38348691)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 793 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ingatlan saját magánúton kitűnő környéken Nyíregyháza Újkistelekiszőlőben. -102, 19 Nm alapterületű + 18, 87...
36 500 000 HUF
299 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67343889)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 103 nm-es, modern kialakítású ikerházat, amely kényelmes és energiatakarékos otthont biztosít új tulajdon...
28 900 000 HUF
262 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37878642)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel, ahol az ár-érték arány valóban stimmel, és van lehetőség megegyezésre, akkor érdemes tovább olvasnod....
36 990 000 HUF
626 949 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74538237)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön a Család utcában eladásra kínálok egy 53m2-es, 2 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- beép...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45797744)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomás közelében, az Érkert nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, kiváló elosztású, ...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal