Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18767279)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás, nagy konyhás, külön fürdő és wc. Járólap és lamin...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36453352)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás lakás, egy rendezett, 4 emeletes panel társ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (98758345)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt, csendes részén eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, kiváló elrendezésű lakás, amely praktikus kial...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (85544333)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti lakást, amely jó elrendezésével és praktikus ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75462653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Vasútállomás közelében, a Huszársoron kínálunk megvételre egy 68 nm-es, földszinti elhelyezkedésű, 2 szoba + ét...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (96523598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza- Butyka övezetében eladásra kínálunk egy 1990-ben épült, földszintes, 83 nm-es, B30-as tégla falazatú, fa nyílászár...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27333743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel a Huszár soron eladásra kínálok egy 71m2-es, 2 szoba+ étkezős, földszinti lakást! További je...
34 000 000 HUF
478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32239934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1516 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Borbánya övezetében, köves út mentén eladásra kínálunk egy 2007-ben épült, kb. 82Nm-es, 2 szoba+nappalis ( a napp...
31 000 000 HUF
378 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38933923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc úton, tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, 55 nm-es, erkélyes, 3. emeleti, Azonnal birtokb...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44817144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52354874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton szigetelt, panel építésű társasházban eladásra kínálunk 2 külön nyíló szobás, 51 nm-es, átlagos ál...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24861442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros peremén a Ferenc körúton alkalmi áron eladásra kínálok egy 51m2-es, 2 szobás lakást! További jellemzők:- ...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37272843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó telek áron ingatlan egy osztatlan közös tulajdonban lévő, két lakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a haszná...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Nyírszőlős övezetében eladó egy lakható, de igény szerint felújítandó állapotú, körülbelül 50 négyzetméteres, 1 sz...
23 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92649344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, a Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 szobás, fa nyílászárókkal szerelt, kívülről szigetelt,  járólap é...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74982294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladó 2 szobás lakás – 34, 9 M Ft Nyíregyháza frekventált részén, a Ferenc körúton található nég...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34525949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető otthon vagy remek befektetés a nyíregyházi víztorony KÖZELÉBEN! Nyíregyháza kedvelt részén, az Állomáshoz ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal