Sürgősen eladó ingatlanok (10800 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 800 db
Eladó Bagodi családi ház hirdetés (44635976)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1387 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181694 hivatkozási számú bagodi családi ház. Bagod csendes részé...
12 900 000 HUF
243 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (44857533)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy nyugodt, élhető otthont, ahol nem kell a magas rezsitől tartanod? Akkor ezt érdemes megnézned! Kemecsén eladó e...
19 900 000 HUF
343 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (98461613)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Bököny egyik csendes, rendezett környékén egy 72 nm-es, rendkívül hangulatos, hagyományos építésű családi ház. Ez ...
17 300 000 HUF
240 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33329937)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179930 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28547815)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181774 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 900 000 HUF
663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56816196)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181775 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
22 900 000 HUF
673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (59945984)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181776 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
22 900 000 HUF
673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (53634399)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 5
Kalocsa belvárosában, 524 m2 telekterületen, két lakrésszel rendelkező, 182 m2-es, 5 szobás, részben felújított családi ház ela...
23 900 000 HUF
131 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai sorház hirdetés (44863747)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 3
Olcsón felújítható, kicsi de rendkívül praktikus elrendezésű ház eladó Kalocsa központjától 100 méterre. Az ingatlan összközmű...
22 000 000 HUF
338 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (92397737)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás felújított belvárosi házrész, garázzsal, 2 db légkondival ( H-tarifa)! - Cserélt villany és vízvezetékek - új ...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (43964293)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 125 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza központjában, 2 szobás 55 m2-es, folyamatosan karbantartott, vegyes falazatú középső házrész várja új tulajdon...
24 500 000 HUF
445 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (46575537)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2888 m2
Szobaszám: 4
Kiskunfélegyházától 10 percre, a Csólyosi út közelében 2888 m2-es területen, 3 és fél szobás, szépítésre váró de szerkezetileg ...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (73659756)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc-Vasgyár csendes, családi házas övezetében eladó egy jó állapotú, részben felújított, összkomfortos ikerház, amely kivál...
24 500 000 HUF
371 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (31949935)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Emőd | Alkalmi vétel! Részben felújított családi ház eladó Emőd egyik csendes utcájában. a felújítási munká...
13 890 000 HUF
198 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48614773)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55938314)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újiregi családi ház hirdetés (84353663)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a városi zajból, de a madárcsicsergést még nem töltötted le appból? Akkor figyelj! Újiregen, ebben a csendes kis z...
15 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pincehelyi családi ház hirdetés (59432743)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4081 m2
Szobaszám: 2
Pincehelyen eladó egy vegyes falazatú, 50 nm-es parasztház, 4080 négyzetméteres, belterületi telekkel. a ház felújítandó állapo...
8 900 000 HUF
178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zicsi családi ház hirdetés (82549454)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 4
Zics községben Tabtól mindösszesen 8 km távolságra eladó egyszintes, önálló 75 nm-es családi ház. Az 1958-ban épült vegyes fala...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszemesi családi ház hirdetés (59353744)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3845 m2
Szobaszám: 1
Pusztaszemesen eladó egy családi ház. a 3845 nm -es telken elhelyezkedő, 1970-es években épült ház 70 nm alapterületű. Az inga...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal