Sürgősen eladó ingatlanok (10799 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 10 799 db
Eladó Katymári családi ház hirdetés (58531544)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Katymár településen 1907 nm-es telken 97 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 4 szoba, kony...
7 900 000 HUF
81 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (39326933)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 248 m2
Szobaszám: 2
Miskolc, Árpád úton, felújítandó, 2 szobás, 65 m²-es családi ház, 248 m²-es telekkel, felújítási-átalakítási tervdokumentácíókk...
19 300 000 HUF
296 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (38914474)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 59 m2-es, 2 szobás er...
26 500 000 HUF
449 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesencetomaji hétvégi ház hirdetés (28336424)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1716 m2
Szobaszám: 1
Eladó panorámás hétvégi ház Lesencetomajon Lesencetomaj külterületi részén, a Balaton-felvidék nyugodt szegletében eladó egy 1...
19 500 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93428462)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (39456324)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1558 m2
Szobaszám: 2
Fegyverneken, a központhoz közel kínálunk megvételre egy kb. 85 M² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi háza...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei tégla lakás hirdetés (28733393)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Túrkeve szívében, a Petőfi téren eladásra kínálunk egy 62 nm-es, 2. emeleti 3 szobás, felújítandó lakást. Az ingatlan lakható á...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (41733342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely je...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42447152)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99336986)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Kompakt, modern minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén,...
25 900 000 HUF
2 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49317553)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (65494477)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nógrád megyében, Báronyterenye Nagybátonyi részén eladó egy első emeleti 1 szobás, teljeskörűen felújított tégla lakás. Az ing...
18 500 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (87347732)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel, gazdálkodásra, vállalkozásra is kiválóan alkalmas! Eladásra kínálok egy 11. 671 m2-es telken...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (49349349)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 6
Kettő ingatlan egy áron, dupla telekkel a liget közelében! Békés egyik legszebb és legkedveltebb környékén, a liget közvetlen k...
22 700 000 HUF
107 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (97764531)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében, Szekszárd központjától 5 kilométere a decsi hegyen eladó az ötevenes években épült házikó. Vegyes falazatu 6...
24 990 000 HUF
403 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38913333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (83553267)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55449266)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki családi ház hirdetés (48245944)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Monok főutcáján, volt üzlethelyiség, mögötte lakóépület eladó, 1849 m2 telken, kb: 100 m2-es üzlethelységnek kialakítva, amely ...
19 990 000 HUF
66 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal