Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Poreč (37319541)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Poreč
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:320 m2
  • Telekterület:1400 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Stolz Jelena
Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-38639
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Poreč


Csodálatos, modern mediterrán stílusú villa Porec környékén, 8 km-re a tengertől!
Az öreg és az új egyedülálló keveréke!

A villa egy csendes faluban található, mindössze 10 perces autóútra a tengertől, és lenyűgöző 320 m² hasznos területtel rendelkezik, egy további 70 m²-es épülettel, amely szabadtéri konyhaként szolgál, ideális szabadtéri összejövetelekhez.
A villa egy körülbelül 2000 m²-es nagy zöld kertben helyezkedik el, amely teljes magánéletet biztosít. Régi tölgyfák, mediterrán növények és egy 67 m²-es fűtött terület található benne, napozó területtel és mediterrán növényekkel körülvéve, egy régi kút részleteivel, amely gazdag történelem tanúja.
A villa belső terét a legmagasabb színvonalon díszítették: 5 hálószoba, mindegyik saját fürdőszobával és gardróbbal, maximális kényelmet biztosít a család és a vendégek számára. Az olasz konyha, amely a legjobb minőségű berendezésekkel van felszerelve, tökéletesen illeszkedik a tér kifinomult dizájnjába. a padlófűtés egész évben kellemes tartózkodást biztosít, míg a légkondicionálás felfrissülést nyújt a nyári hónapokban.
A földszinten egy tágas, nyitott elrendezés található, amely magában foglal egy nappalit étkezővel, egy teljesen felszerelt konyhát, egy hálószobát saját fürdőszobával és gardróbbal, egy műszaki helyiséget és egy vendég WC-t.
Az első emeleten három hálószoba található saját fürdőszobával és egy luxus terasz, ahonnan panorámás kilátás nyílik a környékre és a tengerre. Az ingatlanon végig nagy üvegfelületek biztosítanak akadálytalan kilátást és természetes fényt.
A tetőtér a fő hálószobának van fenntartva, külön nappali résszel és egy terasszal, amely hidromasszázs káddal rendelkezik - a tökéletes hely a pihenésre a legjobb kilátással. Ezenkívül saját fürdőszobával is rendelkezik.
Ez a gyönyörű villa nem csupán egy otthon - ez egy életstílus. a történelmi részletek és a legmodernebb kényelmi szolgáltatások kombinációja egyedülálló ingatlant teremt a piacon.
Ideális családi élethez vagy luxus nyaraláshoz a tenger közelében, magánéletet, kényelmet és felejthetetlen panorámás kilátást kínál. Ref: RE-U-38639
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal