- >>
- külföldi ingatlanok
- >>
- Horvátországi ingatlanok
- >>
- eladó nyaraló Horvátország
- >>
Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Split
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 3 500 000 EUR | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Split
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:308 m2
- Telekterület:8414 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: RE-LB10401

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi házSplit
Gyönyörű vízparti kővilla egyedi helyen, hatalmas 8 414 nm-es TERÜLETEN!Kisebb csónakhoz kikötőhely áll az Ön rendelkezésére!
Egy bájos öböl gyönyörű homokos stranddal közvetlenül a villa mellett található!
Soha senki nem fog ott úszni, csak te!
Itt érzed a görög agapét (feltétel nélküli szeretetet)!
A villaépület alapterülete: 308 nm (bruttó terület)
Parkosított kertterület: 8 414 nm
Szobák száma: 4
Fürdőszobák száma: 4
Állapot: bútorozott és karbantartott
A villában 4 hálószoba, fürdőszoba, konyha, szalon, átrium, erkély, terasz és taverna található. 8 Fő elszállásolására alkalmas.
A hálószobákban tölgy „rusztikus padló” található, amely hőszigetelést biztosít, nagy ágyak 160x200 vagy 180x200, gardróbszekrények, szekrények és komódok, egyenként 110x100 cm-es épített zuhanykabinok, nagy mosdók, szekrények, tükrök és WC-k.
35 Nm-es szalon az épület központi része, amely teraszt, erkélyt, előteret és konyhát köt össze. a szalon éjjel-nappal látványos kilátást nyújt nyugatra és délre. Az erkélyre nyíló széles ajtó a nappalit teljesen nyugat felé nyitja.
A ház 2012-ben épült hagyományos stílusban.
A villa technikai felszereltsége:
lcd TV
DVD
Hi-Fi rendszer
Wi-Fi internet
ECO-koncepció energia megújuló forrásokból:
A vizet a csapadékból nyerik, és egy 90 000 literes tartályban tárolják, amelyet kizárólag erre a célra terveztek
az áramot napkollektor által termelt és 1000 Ah-s akkumulátorokban tárolt napenergia biztosítja
A villa tetején elhelyezett napkollektorok szolgáltatják a fűtési rendszer hőjét, valamint az épület vízvezetékeinek melegvízellátásához szükséges energiát, míg a meleg vizet egy 750 literes melegvíztárolóban tárolják.
Falfűtés minden szobában
A hálószoba és a konyha a falfűtés mellett padlófűtéssel is felszerelt, és a világ legújabb technológiája a fűtési rendszerek terén
A villa nem légkondicionált, mivel a 45 cm vastag falak és a tető magas szigetelése miatt nincs szükség klímaberendezésre
tűzhely és tűzhely, hűtőszekrény fagyasztóval, mixer, mosogatógép, mosógép, vasaló és vasalódeszka, hajszárító, kerti garnitúra, nyugágyak a teraszra, külső zuhanyzó, gyerekágyak, grillsütő, terasz és tengerre néző erkély
A villa saját független infrastruktúrával rendelkezik: napenergia (6000 w), generátor (5000 w) és 90 000 literes víztartály
A Villa saját parkolója 5 vagy több autó számára biztosított.
A tulajdonos jelenleg egy kisebb, 80 nm-es objektumon dolgozik, ami a munkavállalót venné igénybe. És tervben van egy uszoda építése.
A telek horvát területhez képest kiemelkedően nagy, 8414 nm.
Félreeső helyen, egy kis szigeten található Split közelében, rendszeres kompjárattal összekötve a szárazfölddel!
Bár a sziget kicsi, minden infrastruktúrával rendelkezik, például éttermek, bárok, kávézók, szupermarketek - minden, ami az élethez kell!
Kivételes ingatlan – a képek többet mondanak 1000 szónál!
Ref: RE-LB10401
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


