Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Banjole
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Banjole
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:185 m2
- Telekterület:350 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-40477
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó hétvégi ház Banjole
Fél különálló villa medencével és irigylésre méltó magánélettel, mindössze 300 méterre a volmei strandoktól, Banjolén, csupán 5 km-re Pulától! Csak néhány lépésre a jól karbantartott strandoktól, ez a bájos fél különálló ház saját udvarral és medencével található - tökéletes családi élethez, de biztonságos befektetésként is a turisták bérléséhez. a ház összesen négy hálószobával rendelkezik, három emeleten elosztva, a modern belső tér, a kerített kert és a teljes felszereltség vonzó lehetőséget kínál a piacon. a villa leírása:A villa 138, 75 m² lakóterületből áll. a ház bejárata a tágas földszintre vezet, amelyet lakóterületnek terveztek, nyitott alaprajzzal, amely összeköti a nappalit, az étkezőt és a modern konyhát egy harmonikus és világos egésszé.
A földszintről közvetlen kijárat nyílik a kerített kertbe, ahol egy 24 m²-es medence vár ránk, napozóterület, fedett terasz, amely tökéletes a nyári vacsorákhoz, és elegendő hely a gondtalan játékhoz, szórakozáshoz vagy pihenéshez. a földszinten található az első hálószoba, amely saját fürdőszobával rendelkezik, ideális vendégek vagy idősebb családtagok számára. Van egy kis külön mosókonyha is. Belső lépcső vezet az első emeletre, ahol két kényelmes hálószoba található. Az egyik hálószoba saját fürdőszobával rendelkezik, míg a második hálószoba egy külön fürdőszobát használ.
Mindkét szoba hozzáféréssel rendelkezik egy tágas erkélyhez, amely tökéletes a reggeli kávéhoz a mediterrán illatokkal.
A második, legfelső emeleten egy külön mester hálószoba található, saját fürdőszobával és egy lenyűgöző fedett terasszal, amely ülőhellyel van felszerelve, ami a maximális magánélet tökéletes menedéke a pihenéshez. a kert leírása:a ház kertje 350 m² területű, teljesen kerített és parkosított, valamint saját gyalogos bejárattal rendelkezik. a medence és a napozóterület mellett van egy segédépület is, amely nyári konyhaként és kültéri WC-ként szolgál, azaz mindent tartalmaz, amire szükség van a tökéletesen eltöltött nyári napokhoz. a kert előtt két parkolóhely található, míg az utcán elegendő hely van több autó parkolására. További információk és felszereltség* Az ingatlan teljesen felújítva 2022-ben, teljesen bútorozva kerül értékesítésre. * Minden szobában légkondicionáló berendezés van a fűtéshez és hűtéshez, és lehetőség van pellet- vagy fatüzelésű kályha telepítésére is. * Minden fürdőszobának van ablaka, és pvc nyílászárók redőnyökkel és minőségi kerámiák dominálnak az egész házban. * a tulajdonjog 1/1, tehermentes, megfelelő dokumentációval, használati engedéllyel, valamint legalizált medencével és segédépülettel rendelkezik. Alap információk:* Ház mérete: 185 m²* Kert mérete: 350 m²* Összesen: 4 hálószoba, 4 fürdőszoba + 1 kültéri wc* Magán medence 24 m²* 2 parkolóhely tökéletes választás családnak vagy befektetésneka csendes és nyugodt elhelyezkedésének, kiváló közlekedési kapcsolataival és Pula, Medulin és Premantura közelségével ez az ingatlan ideális mind az egész évben tartó lakhatáshoz, mind a jövedelmező turisták bérléséhez. Ref: RE-U-40477
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Kert, Melléképület, Modern Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

