Eladó vendéglátási ingatlan - Horvátország, Fažana (42474689)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fažana
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Stolz Jelena
Stolz Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-21015
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hotel, panzió Fažana


5 Lakóegységből álló apartmanház tengerre néző Fažanában, a teraszokról Brijuni kilátás nyílik!
Az ingatlan mindössze 600 méterre található a csodálatos strandoktól!
A teljes terület 320 nm. a telek 610 nm
Az épület 2003-as. Az ingatlan koncepciója 5 lakóegységen keresztül nyilvánul meg, és 3 emeleten keresztül terjed. a földszinten 2 külön bejáratú, 50 m2-es apartman található, melyek mindegyike két hálószobával és saját terasszal rendelkezik. Az első emeleten található egy nagy tulajdonosi lakás, melynek nappalijából kilátás nyílik a tengerre, 120 m2 bruttó területtel, 3 hálószobával. a magas tetőtérben 2 db tengerre néző panorámás apartman található, melyek közül az egyik 1 hálószoba+fürdőszoba, a másik pedig egy 2 hálószoba+fürdőszoba, mindegyikhez tágas és szép terasz tartozik. Magáról a tengerre néző kilátásról sokat mond az a tény, hogy az apartmanokat egykor Fažana környékén a legszebb teraszos apartmanok címmel díjazták. Ez az ingatlan olajtüzelésű központi fűtéssel, klímával, melegvíz előállítására napkollektorral felszerelt, a homlokzat részeként hővakolat került beépítésre. a turisztikai ingatlan mellett található még egy garázs, valamint egy kiegészítő projekt, melyben megkezdődött a garázs és egy fedett kandalló kialakítása. Ez a tágas létesítmény 610 m2-es telken található. Az apartmanok évek óta turisztikai bérbeadásban vannak, elhelyezkedésüknek, minőségüknek, állagmegóvájuknak, kilátásuknak köszönhetően kiváló turisztikai eredményeket érnek el. a leendő tulajdonos folytathatja a jól bejáratott bérbeadási üzletet, valamint több lakóegységben való részesedés lehetőségét. Teljes dokumentáció rendben.

Ref: RE-U-21015
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Garázs, Urbanizált Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal