megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
450 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Alcaidesa
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:1215 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: NOR-120
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó telek La Alcaidesa


2 Exkluzív telek 4- szobás villa projekt la alcaidesa - panorámás tenger és gibroltár views. Ritka lehetőség Álomvillád építésére! Ár: 450.000 €Egy telek 124; 2 rendelkezésre álló telek Fedezze fel az egyedülálló lehetőséget, hogy a két kivételes telek egyike a délutáni területen La Alcaidesa, lélegzetelállító panorámás kilátás nyílik a Mediterranean Sea és Gibraltár. Békés és emelt pozícióban beállítva, ezek a parcellák tökéletes egyensúlyt biztosítanak a magánélet, a természet és a hozzáférhetőség között, és ideálissá teszik azokat a Costa del Sol-on a finomított életmódot keresők számára. Dél-Spanyolország legjobb golfpályái által körülvéve, ez a terület a golf szerelmeseinek igazi paradicsoma. Évente több mint 300 napsütéssel kombinálva évről évre a legjobb kültéri életet kínálja. Építsd meg ideális otthonodat vagy kezdj egy Luxury Project-tel! Akár szeretné megtervezni saját besputs villa, vagy kihasználni a kész koncepció, ez a lehetőség kínál maximális rugalmasságot. - 4 Tágas hálószobák - Bright open-plan élő területek > - Magán kert úszómedencével - Gyönyörű tenger és hegyi kilátások - a strand közelében található Prémium specifikációk: - Fedett fűtés a fürdőszobában - Légkondicionálás (meleg és hideg) - Villamos redőny - Teljesen felszerelt konyha - kiváló minőségű anyagok - Biztonsági bejárati ajtó - előre felszerelt riasztórendszer - Integrált tv, telefon és távközlés Prime Location! - Csak 15 percre a gibraltári repülőtértől - Könnyen megközelíthető az autópálya - Közel a strandokhoz, golfpályákhoz és kényelmi - Egy gyorsnövekedésű területen található, jelentős beruházási potenciállal ( Wh). . .

Szóba jöhet nálad ez az eladó spanyolországi telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi telek oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal