megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
525 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:16 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Estepona
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Sorház
  • Alapterület:178 m2
  • Telekterület:120 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: FM-032
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház Estepona, Eladó jó állapotú ház - Spanyolország, Estepona


Panzió Estepona saját terasszal

Ezen a nyáron a közösségnek lesz úszómedencéje. Beautifull jól található városháza található központjában Estepona, mindössze 700 m-re a kikötőtől, és sétára La Rada és Playa del Cristo strand. Beállítva egy csendes területen, ez az otthon kínál kényelmet és nyugalmat egy elsődleges helyen.

A földszinten van egy terem, egy tágas, világos, teljesen felszerelt konyha, egy vendég wc, és egy nagy nappali-étkező, közvetlen hozzáférést biztosít a terasz saját terasz, kert és kerti ház.

Az emeleten két, keletre néző hálószoba található, melyek egy fürdőszobával, egy hálószobával, egy fürdőszobával és egy privát erkéllyel rendelkeznek, a Sierra Bermeja hegyekben.
Ideális hely az állandó, nyaraló, ingatlan, befektetés.

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó spanyolországi jó állapotú 3 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 525 000 EUR és mivel az alapterülete 178 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 949 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal