Eladó újszerű állapotú ház - Spanyolország, Nueva Andalucía
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:27 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nueva Andalucía
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:145 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Nueva Andalucía
Üdvözöljük ebben az andalúziai stílusú városházán, Aloha délutáni területén, a La Retranca-i urbanizáció mellett, az Aloha College mellett és minden szolgáltatással, amellett, hogy nagyon közel van a tengerhez és Puerto Banushoz.
Itt megtalálja az ideális helyet közel kényelmi és mindent, amire szüksége van a kényelmes életmód.
Ez a félkarú ház két emeletnyi, és a következő fantasztikus eloszlást kínálja:
A felsŠemeleten található négy nagy hálószoba és három fürdőszoba, amelyek tökéletesen működnek. Ez egy tökéletes megoldás a családok, vagy azok számára, akik szeretnének további helyet a vendégek vagy a munka otthonról. Itt megtalálja mindent, amire szüksége van a kényelmes és harmonikus mindennapi élet.
A nappali és az étkező nagy, nyitott tervében fény és tér jelenik meg. a felső terasz valami igazán extra, egy integrált barbecue és társalgó. Itt élvezheti a pihenés és a csodálatos szabadtéri vacsorák pillanatait. a tolóajtók zökkenőmentes átmenetet hoznak létre belül és kívül, a szabadság és a nyitottság légkörét teremtve.
Az alsó emeleten egy kerti terasszal rendelkezik. Ez a terasz megközelíthető a földszinti hálószobákból, és csendes helyet kínál, hogy élvezze a zöld környezet és az enyhe éghajlat.
Ez a ház valóban egy drágakő, és mindent meg kell egy kényelmes és harmonikus életmód. Ha keres egy otthont, ahol élvezheti, és hozzáférhet a golfpálya és a közeli kényelmi, ez a hely az Ön számára.
Lépjen kapcsolatba velünk ma, hogy foglaljon egy megtekintés és tapasztalat magad mindent ez a fantasztikus otthon kínál. Most már kizárólag a hosszú távú bérleti vagy értékesítési. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 900000 EUR és mivel az alapterülete 145 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6207 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

