Eladó újszerű állapotú ház - Spanyolország, Manilva
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Manilva
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:230 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Manilva, Eladó újszerű állapotú ház - Spanyolország, Manilva
Kivételes Corner Townhouse Panoramic Sea Nézetek.
A Melvin Villarroel világhírű építész által tervezett lakókomplexum elbűvölő andalúziai stílusával és a részletekre való kivételes figyelmével van lenyűgözve. Exkluzív anyagok, mint a márványpadló és a falburkolat, alumínium ablakkeret, high-end márkás konyhai berendezések, gránit pult, fényűző élményt teremt.
Ez a gyönyörűen bemutatott sarokház két szinten, valamint egy tágas pince és tetőterasz, bőséges nappali, magánélet, és lélegzetelállító kilátás nyílik.
A földszinten egy nagy és világos nappali és étkező, egy teljesen felszerelt konyha, és közvetlen hozzáférést egy tágas terasz, tökéletes kültéri étkezésre és pihenésre. Az első emeleten, az ingatlan kínál három hálószoba és két fürdőszoba, az egyik beltéri. a fő hálószoba egy privát erkély lenyűgöző kilátással a tengerre. a három hálószobából kettő a gyönyörű kilátás a tengerre Gibraltár és az afrikai part felé.
A pince (kb. 90 M ²) magában foglalja a mosodát, a vendég WC-t és egy nagyon nagy többcélú szobát. Ez a hely könnyen átalakítható két további hálószoba, ha szükséges. Jelenleg a tv és a játék terem, így ideális a családi élet vagy szórakoztató.
A lenyűgöző 65 m ² -es tetőteraszon lenyűgöző panorámás kilátás nyílik a tengerre és a hegyekre, kilátással a Gibraltári sziklára, és az afrikai part mentén húzódik - kivételes hely a napozáshoz, szórakozáshoz, grillezéshez, vagy egyszerűen a táj élvezetéhez.
További jellemzők:
Privát parkoló közvetlenül az épület előtt, alkalmas két kis autó vagy egy nagy jármű.
Jól karbantartott, parkszerű lakókomplexum.
Három úszómedence, amelyek közül az egyik nyitva van egész évben.
Hely:
Egy békés, emelt területen, az ingatlan élvezi a nyugalom, miközben csak egy rövid autóútra Sotogrande és Puerto de la Duquesa.
Minden kényelmet, strandot, golfpályát, és kikötőt. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

