Eladó jó állapotú ház - Spanyolország, Costalita
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Costalita
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:189 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M028
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Costalita, Eladó jó állapotú ház - Spanyolország, Costalita
Ez a bájos 2 hálószobás, 2 fürdőszobás ház ideális helyen található, csak egy 2 perces sétára a gyönyörű strand Costalita. Nestled egy nyugodt, jól karbantartott közösség, ez könnyen megközelíthető a közeli kényelmi, beleértve a boltokat, éttermek, és szolgáltatások, így tökéletes mind a nyaralás getaways és az egész évben élő. Az ingatlan mindössze 10 perces autóútra van az élénk Puerto Banús-tól, amely híres a marináról, a luxusvásárlásról és az étkezésről.
A városházán privát parkolóhely található, és a buja közösségi kertekhez és a medencékhez való hozzáférést is élvezheti, nyugodt oázist hozva létre. Az ingatlan egy kis saját kerttel is büszkélkedhet, amely ideális a szabadban történő napozáshoz vagy pihenéshez. a bőséges tér és a lehetőség a bővülés, ott van a lehetőség, hogy adjunk hozzá több hálószoba, lehetővé teszi, hogy személyre szabott az otthon, hogy megfeleljen az igényeinek.
Ez a ház ötvözi a kényelmet, a kényelmet és a lehetőségeket egy kívánatos tengerparti környezetben. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi jó állapotú 2 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi ház oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 570000 EUR és mivel az alapterülete 189 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3016 EUR/m2.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

