Eladó befejezetlen lakás - Egyesült Arab Emírségek, Dubai
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:14 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dubai
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:103 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Építés alatt
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 1108
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó apartman Dubai - Azizi Grand
Stratégiai elhelyezkedésű, az Azizi Grand emelkedik szívében Dubai Sports City, egy multi-helyszín sportkomplexum. Dsc egy élénk közösség, amely mindent magában foglal a lakó-, bevásárló, szórakoztató és rekreációs létesítmények, valamint a 25, 000- kapacitás Dubai International Cricket Stadion, a zászlóshajó Els Golf Club és számos globális iskolák. Dubai Sport City jött létre, hogy feltüzelje a szenvedély a sport, és emelje fel a hangulatot a modern kiskereskedelem, lakóterek és egy rekreációs központ. Itt, a siker tekinthető utazás a tökéletesség, mint a legkisebb eredmények az életben ünneplik mind a pályán és azon kívül. A Grand Azizi Grand körül szétszórt iskolák, sportakadémiák, stadionok és rekreációs létesítmények nyílnak meg, amelyek egy páratlan, csúcséletbeli élményt nyújtanak. Minden nap új meglepetésekkel tölti meg a várost, mindezt egy olyan hely kényelméből, amit otthonnak nevezünk. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó egyesült arab emírségeki befejezetlen 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 1 940 000 AED és mivel az alapterülete 103 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 18 835 AED/m2.
Az egyesült arab emírségi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

