Eladó új építésű lakás - Egyesült Arab Emírségek, Dubai
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dubai
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:174 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 2187
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó apartman Dubai - DaVinci Tower
DaVinci a torony Pagani első lakóhelye a világon egy egyedi toronyban. Úgy tervezték, hogy a fejek megforduljanak, az épület a vonalak instabilitásából, az erős egyenetlen megközelítésből, az átláthatóságból és a rejtett egyensúlyból áll, ami olyan dinamikus hatást eredményez, mint senki más. És ha közelebb kerülsz, felfedezed a gyöngyöt, egy hihetetlen lebegő gömböt, ami úgy néz ki, mintha ellenállna a gravitációnak. A torony a tökéletesség igazi geometriai szimfóniája 19 emeletes lakóépületekkel, 3 alagsori szinttel és amajestic földszinttel.
Először a világon, a Pagani koncepció egy élő tér formáját öltötte: a DaVinci Tower Dubai központjában egy lakóépület, melyet Pagani tervezett kézzel készített bútorokkal. Minden részlet a legapróbb részletekre is kigondolható, minden anyag a legjobb minőségű, minden vonal ízléssel és harmóniával van kialakítva, ami egyedülálló tapasztalatot teremt a mesterműben való tartózkodáshoz. Az épület a
stratégiai helyszín, lehetővé teszi, hogy élvezze a legjobb Dubai panoráma. A
Dél-keleti oldalon élvezheti a nyugtató kilátás a víz, a csatorna,
a lebegő villák és a Business Bay. Az északi oldalon, Burj Khalifa áll
az ablak előtt. A csodálatos lakások
az emberi élet új normái. A tágas 2-4 szobás márványházak
saját szabadtéri terekkel és nyitott, áramló, fénynel töltött belső terekkel tervezték,
panorámás kilátás nyílik a csatornára és Dubai belvárosára. Gyere az ajtódhoz.
A luxus liftek szentelt lakosok és vendégek, majd
Ön otthon a fejlett domotika, hogy reagál bármely vágyak. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó egyesült arab emírségeki új építésű 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 7 490 680 AED és mivel az alapterülete 174 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 43 050 AED/m2.
Az dubai ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

