Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Mijas Costa
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:25 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Mijas Costa
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:86 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: C-180-EL
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Mijas Costa
Ha keres egy ingatlan, amely egyensúlyt kínál a nyugalom és egy nagyon kívánatos helyen, ez a lakás Sitio de Calahonda egy kiváló lehetőség. Az ingatlan jól található, hogy csak néhány perc & apos; meghajtó Cabopino Golf Club és a strandok Mijas.
Ez az ingatlan két nagyvonalúan arányos, jól megvilágított hálószoba épület-in drobes, egy teljes fürdőszoba, egy tágas és jól megvilágított nappali-étkező, amely nyílik egy 18-négyzetméter fedett és üvegezett terasz kilátással a közösségi kertek és medence, teljesen felszerelt konyha egy külön területen, és egy parkolóhely.
Ezen kívül a fejlesztés egy közösségi úszómedencével és aprólékosan karbantartott kerttel büszkélkedhet, biztosítva a legélvezetesebb és legkényelmesebb lakókat.
Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy ellenőrizze ezt a lakást! Mijas egyik legkívánatosabb területén található, mindenféle szolgáltatásokkal és infrastruktúrával a közelben.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 307 600 EUR és mivel az alapterülete 86 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 577 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

