Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Villamartin
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:62 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Villamartin
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:72 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: GBM-2021
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Villamartin
Gyönyörű penthouse hatalmas tetőterasszal és panorámás kilátással található Villamartin, Orihuela- Costa. Szóval ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget! a lakás teljesen berendezett, és két hálószoba és két fürdőszoba, amelyek közül az egyik bensuite. Amikor belépsz a házba, azonnal belépsz a gyönyörű nappaliba, amely szintén kapcsolódik a nyitott konyhához sok természetes fénnyel. a nappali elején van egy tágas első terasz, amely teljesen déli irányultságú, és természetesen fenomenális kilátás nyílik a közösségi úszómedencék, innen is megtalálja a lépcsők, hogy elviszi a hatalmas tetőterasz panorámás kilátás nyílik a tengerre, a hegyekre és a környező területekre. Az ingatlannal kapcsolatos alábbi szempontok találhatók: Délre néző teljesen berendezett Két hálószoba Két fürdőszoba, egy ensuite Az üdülőhely található Villamartin, Orihuela- Costa. Két nagy medence Jacuzzi kültéri fitness Földalatti privát parkoló. Készen állunk a behatolásra! Gyalogos távolságra minden kényelmi, üzletek, bárok, éttermek stb Közel több golfütő, La Zenia Boulevard és a gyönyörű fehér homokos strandok Orihuela- Costa kínál. Lépjen kapcsolatba velünk további információért!
Tetszett ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 319 900 EUR és mivel az alapterülete 72 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 443 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

