megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó
435 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Selwo
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:257 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LVN-872
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Selwo, Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, Selwo


Ez a földszinti apartman található Selwo, Estepona East, egy létrehozott golf üdülőhely Estepona, Malaga. 2006-Ban épült, és jó állapotban mutatja be, az ingatlan kiemelkedik a nagyvonalú 57 m ² -es terasz, délnyugati orientáció, és nyitott kilátás nyílik a kert, hegyek, és a környező táj. A fejlesztés közösségi medencéket és biztonságos, zárt környezetet is kínál.

A belsŠhelyiség mintegy 100 m ² -es épített hely, praktikus elrendezéssel, amely magában foglalja a nappali, két hálószoba, két fürdőszoba, és egy vendég wc, az egyik a fürdŠszoba van. Az apartman felszerelt légkondicionáló, aerotermikus, márvány padló, dupla üvegezés, elektromos vakok, felszerelt szekrények, és egy nyitott terv teljesen felszerelt konyha. További funkciók, mint például a közüzemi szoba, mosodai szoba, tároló szoba, pince, száloptikás internet, Wi- Fi, műholdas tv, és a lift hozzájárul a mindennapi kényelmet, míg az ingatlan is kerekesszékes, és lehetővé teszi a háziállatok.

Kültéri tér egy figyelemre méltó eleme az ingatlan, a fedett és a saját teraszok célja, hogy a legtöbbet a kilátás és a kedvező orientáció. A lakóhely további kedvezményt nyújt két parkolóhely, egy saját garázs, 24 órás biztonsági szolgálat, megfigyelő kamerák, egy páncélajtó, meg az elektromosság. Különösen kényelmes ez azoknak, akik a golfot keresik, az iskolákat, az Esztepona keleti részét, míg a fennm aradó helyiségeket a közösségen belül tartják.

Tetszett ez az eladó spanyolországi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 435 000 EUR és mivel az alapterülete 257 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 693 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal