Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Aloha
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Aloha
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:501 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:7
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: BHHS1880
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Aloha, Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Aloha
Valóban egyedülálló 7 hálószobás apartman található Kilenc Lions, egy délutáni és jól védett lakókomplexum Nueva Andalucía kínálata 53 apartman. a legmagasabb színvonalra épült, délre néz, és látványos kilátás nyílik a tengerre.
Elosztva egy szinten, ez magában foglalja: bejárat terem; nappali kandallóval; étkező teljesen felszerelt konyha Gaggenau készülékek; glassed- a terasz egy Napóleon nyári konyha és jacuzzi; 7 hálószoba; 5 fürdőszoba; vendég WC.
JellemzŠi közé tartozik: fürdŠszobák Villeroy és Boch, mozi szoba, mosoda és tároló. a garázsból egyenesen a lakásba.
Garázsterek 3 autó számára és további tárolás. Teljesen berendezett.
A kommunális kertek, három fűtött medence (két szabadtéri és egy fedett medence), szauna, egy teljesen felszerelt edzőterem és klubház, 24 / 7-es biztonsági és recepciós szolgáltatások.
Csak egy rövid út minden kényelmi, a strand, Puerto Banús és Marbella központ. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 7 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 4300000 EUR és mivel az alapterülete 501 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 8583 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

