Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Marbella (34937297)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Marbella
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:110 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 649 258
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Marbella


Üdvözöljük ebben a világos és elegáns lakásban, ahol a modern design találkozik verhetetlen helyen lenyűgöző kilátás nyílik a Földközi-tengerre. Nyitott tereket, kortárs kényelmet és tágas teraszt kínáló otthon.

A nagy nappali a természetes gyülekezési pont, amely bőkezű hely mind az étkező és a társalgó. a tágas ablakok természetes fénnyel töltik meg a szobát, és megnyitják a csodálatos 40 m2 terasz - tökéletes napos reggeli, nyitott-levegő vacsorák, és hangulatos estéket a tengeri szellő.

A 2017-ben teljesen felújított modern konyha a lakás többi részével együtt bőséges tárolást, nagyvonalú munkafelületeket, valamint a nappalival zökkenőmentesen elegyülő, karcsú kialakítást kínál.

Az apartman két tágas hálószoba. a hálószobában könnyen elhelyezhető egy kétszemélyes ágy, kínál beépített szekrények, és elegáns fürdőszobával rendelkezik. a vendég hálószoba is illeszkedik egy kétszemélyes ágy és kényelmes épület-a raktárban.

Mindkét fürdõszobát 2017-ben teljesen felújították, és kiváló minõségû falakkal, modern zuhanyzókkal, mosdókkal és WC-vel rendelkeznek.

A nagy terasz az otthon szíve - egy privát oázis, ahol étkező és társalgó is található. a kültéri konyha barbecue teszi a tökéletes környezet nyári estéken, körülvéve panorámás kilátás nyílik a Földközi-tenger és a város teteje.

Egy otthon azoknak, akik értékelik valami igazán különleges - stílus, kényelem, és egy prémium tengerparti életmód. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 675000 EUR és mivel az alapterülete 110 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6136 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal