Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, La Zenia
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:La Zenia
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:60 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás La Zenia
Mi & apos; örömmel mutatja be ezt a mesés földszinti lakás, amely teljesen felújított egész egy nagyon népszerű területén La Zenia, csak egy rövid sétára minden kényelmi és a híres Zenia Boulevard.
Ez a gyönyörű apartman két hálószoba, két fürdőszoba, egy tágas nappali / étkező, és egy teljesen felszerelt konyha. Ez magában foglalja a nagy, napsütötte terasz művészi fű, légkondicionáló, és egy közös medence kertekkel.
La Zenia, található Costa Blanca Orihuela, kényelmes hozzáférést biztosít mind Alicante és Murcia repülőterek, mindössze 30 és 20 perces autóútra.
A terület ismert a kiváló kék zászló strand, tökéletes családok és vízi sportolók. Golf szerelmesek értékelik a három kiváló közeli tanfolyamok: Villamartin, Campoamor, és Las Ramblas.
Ön & apos; talál egy sor üzletek és kényelem La Zenia, beleértve a gyógyszertár, bank, jól felszerelt szupermarket, és egy nagy választéka bárok és éttermek. a híres La Zenia Boulevard bevásárlóközpont, a legnagyobb Alicante tartomány több mint 160, 000 négyzetméter, 150 üzletek és éttermek, és 5000 ingyenes parkolóhelyek, szintén fontos fénypontja. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 205900 EUR és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3432 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

