Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:119 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: CM1011
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Benahavís
Exquently Penthouse Duplex, hihetetlen kilátás nyílik El Paraíso Golf Course és a La Concha hegy, nemrég felújított, teljesen berendezett és gyönyörűen berendezett - Turisztikai licenc!
Délen, keleten és nyugaton egyaránt rendkívüli teraszok veszik körül; a nappaliból, a hálószobából, a második hálószobából és a lépcső tetejéről való hozzáféréssel; bőséges szabadtéri és panorámás kilátással a La Concha hegyekre és a híres El Paraíso Golf Course-ra; ez a duplex penthouse teljesen felszerelt modern konyhával, tágas nappalival és elegáns vendégszobával, valamint vendégszobával. a legfelső emeletet kizárólag a hálószobának ajánljuk, kiegészítve egy fürdőszobával és két terasszal.
A háztulajdonosok és a vendégek több úszómedencét, buja kertet, közös munkahelyet és szakmailag felszerelt edzőtermet élvezhetnek.
Ez egy ideális lehetőség azok számára, akik szeretnének egy nyugodt nyaralás közelében golfpályák és strandok. Ez a Frontline Golf üdülőhely az El Paraiso Golf szélén található, és egy kő dobja el Villa Padierna Golf, Tramores Golf, Atalaya Golf, és Guadalmina Golf. Marbella, Estepona és Benahavís kereszteződésében található, a Playa del Saladillo strand 10 perces autóútra fekszik.
A szálláshely földalatti parkolóhellyel és tároló helyiséggel, valamint bérleti engedéllyel és egyszerű bérléssel várja vendégeit.
Örömmel jelentjük be a rendelkezésre álló egységek korlátozott választékát, 245, 000 €és 510000 €között. További információkért lépjen kapcsolatba velünk. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

