Eladó jó állapotú lakás - Spanyolország, La Alcaidesa (39523495)
+ 14 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó jó állapotú lakás Spanyolország, La Alcaidesa

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
280 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Alcaidesa
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:102 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Dorina
Dorina
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Alcaidesa

Bright 3 hálószobás apartman egy exkluzív lakókomplexum mellett a golfpálya és a Guadalquitón Természetvédelmi.

Bemutatjuk ezt a csodálatos 3 hálószobás lakást, amely egy kiváltságos területen található, mindössze néhány lépésre a golfütőtől, és körülveszi a Guadalquitón Reserve nyugalmát és természetes környezetét.

Az ingatlan kiemelkedik fényességéből és befejezésének minőségéből. a padló megújult, és mind a három hálószoba felszerelt szekrények és dupla üvegezésű ablakok, biztosítva az akusztikus és termikus kényelmet. a fő hálószoba is tartalmaz egy ensuite fürdőszoba, kiegészítve a két fürdőszoba az ingatlan kínál.

A modern és funkcionális konyha teljesen berendezett és felszerelt készülékek: kerámia tűzhely, sütő, combi hűtőszekrény, mosogatógép és extraktor motorháztető. Mellette egy tágas és kényelmes nappali-étkező nyílik egy fantasztikus 20 m ² -es terasz, ideális a szabadban és a nyugalom által kínált természetes környezetben.

Az apartman fel van szerelve meleg / hideg légkondicionáló keresztül hőszivattyú és forró víz által biztosított elektromos vízmelegítő, biztosítja a kényelmet és a hatékonyságot egész évben.

A szálláshely egy nagy tárolóhelyiséget és egy parkolóhelyet is tartalmaz, kényelemmel és extra tárolókapacitással.

Egy privát és nagyon békés lakókomplexumban található, a fejlesztés három úszómedencével, egy modern padel pályával és parkosított kerttel várja a vendégeket, így tökéletes környezetben pihenhet és pihenhet.

Egyedülálló lehetőség azok számára, akik életminőséget, természetet és minden elérhető kényelmet keresnek.

Hiba, árváltozás vagy bármilyen más módosítás esetén előzetes értesítés nélkül. Az ár nem tartalmazza az adókat és az átutalási díjakat. Az ügynökségi díjakat is beleértve. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal