Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:59 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: CCC13
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Prime and Central Csodálatos elhelyezkedés Boquetillo, Fuengirola békés és családorientált szívében. Ez a bájos sarok földszinti apartman épült 59 négyzetméter nappali, és 3 világos hálószoba egy teljes fürdőszoba plusz egy teljesen felszerelt konyha. Ez a hely biztosítja azt a helyet, ahol kényelmesen kell élned, és vagy állandó vagy üdülőházként használod. 1972-Ben épült, ez az apartman kiváló állapotban van, köszönhetően a már elért fejlesztések a tulajdonos. A közösségi díjak megfizethető €29 havonta. Napközben nem kell felkapcsolni a villanyt, mert sok lesz belőle az egész évben. Továbbá a bevásárlási igények, az összes meg kell csinálni, hogy a lépést, meg a séta a közeli üdülőhelyek. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 200 000 EUR és mivel az alapterülete 59 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 390 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

