Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Fuengirola
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:54 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fuengirola
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:113 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Fuengirola
Kivételes 3 hálószobás sarok lakás a tenger mellett - verhetetlen helyen Bemutatjuk ezt a tágas 113 m ² sarok lakás található az első emeleten, egy bájos 15 m ² l- alakú terasz kellemes kilátás nyílik a tengerre. Egy világos, levegős ingatlan nagy potenciállal, ideális, mint egy nyári nyaraló és egy állandó lakóhely egész évben, köszönhetően a kiváló helyen. Az ingatlan főbb jellemzői: 3 tágas hálószoba és 2 fürdőszoba, amelyek közül az egyik a lakosztály. Open- design konyha integrálva a living- étkezőbe. Külön közüzemi / tárolóhelyiség. A sarok elrendezése biztosítja a nap folyamán a sok természetes fényt, elősegíti a keresztszellőzést, és hűvösebb, kényelmesebb légkört biztosít anélkül, hogy túlzott légkondicionálásra lenne szükség. Északkelet és nyugat felé néző teraszon: a reggeli napot fogja - ideális az al fresco reggelihez - és délutánonként hűvösebb marad, kellemes, árnyékos teret biztosítva a nap legmelegebb óráiban. A nyugati oldal lehetővé teszi, hogy élvezze a délutáni nap, tökéletes pihenésre a nap végén. Prime elhelyezkedés: Csak 100 méterre a strandtól és egy rövid sétára a játszóterektől, üzletektől, éttermektől, élénk vasárnapi piactól, a történelmi középkori kastélytól és a 7 km-es tengerparti sétánytól, ideális a sétára vagy kerékpározásra. Közösségi területek: a lakókomplexumban úszómedence, jól karbantartott kertek, lift és concierge szolgáltatás található, mindez egy zárt közösségen belül. Az Ön lehetősége: a ház készen áll arra, hogy beköltözzön a minimálisan szükséges, felajánlja a spacific, a natural light és a dream dreamentary setting, amely kombinálja a strandot, a történelem és a szabadidő. Don 't miss out) a lehetőséget, hogy éljen, ahol mindig is álmodott!
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 539 000 EUR és mivel az alapterülete 113 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 770 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

