Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Estepona
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Estepona
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:87 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Estepona
Ez a modern apartman a tökéletes kombinációja a kényelem, stílus, és verhetetlen helyen. Csak 50 méterre található a strandtól, élvezheti a széles, tiszta strandokat - ideális pihenésre vagy minőségi időt tölteni a családdal. A belső tér kiemelkedik kortárs design és a padló-to-plafon ablakok, amelyek elárasztják a teret a természetes fény és hozzon létre egy csodálatos nyitottság. A terület tökéletes az egész család számára: csak pár lépésre található játszótér és sportlétesítmények, ideális mind a gyermekek, mind a felnőttek számára. Emellett a város több mint 300 napsütéses napot él meg évente, így ez a hely igazi mediterrán paradicsommá válik. A közelben található bájos bárok, éttermek, helyi és nemzetközi konyha, üzletek, szupermarketek és egy gyönyörű marina - mind könnyű sétával. Egyedi lehetőség a tenger, a nap és a rendkívüli életminőség élvezésére! Top Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 2 Hálószobák, 2 Fürdőszoba, Built 87 m ², Terasz 42 m ². Beállítás: Kereskedelmi terület, Beachside, Közel a kikötőhöz, Közel a boltokhoz, Közel az iskolákhoz. Orientáció: Észak-Kelet. Feltétel: Kiváló, új építészet. Éghajlat-szabályozás: Bútor: Nem dúsított. Konyha: - Teljes egészében. Kategória: Beachfront.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 555 000 EUR és mivel az alapterülete 87 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6 379 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

