Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, El Chaparral
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:54 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:El Chaparral
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:85 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: NSR111
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás El Chaparral
Rövid séta a strandig - Nagy 2-Bed, 2-Bath Apartman El Chaparral, Mijas Set within the La Mirada urbanisation in El Chaparral, ez a 2- hálószobás apartman kínál egy csendesebb, lakóbb érzés, miközben még mindig könnyen elérhető mindent a part mentén. Fuengirola és La Cala de Mijas között, van egy 10 perces sétára a strand és a chiringuitos, éttermek, kávézók, és a legfontosabb közelében. Ez az a hely, ami illik ahhoz, aki mindenhez hozzá akar férni, de nem akar benne lenni. Belül, az apartman kínál mintegy 100 m ² használható helyet, és azt mutatja. Az arányok észrevehetően nagyobbak, mint sok újabb fejlesztés. A nappali széles és nyitott, közvetlen hozzáférést biztosít egy fedett terasz felszerelt üvegfüggönyök. A gyakorlatban ez a társalgó kiterjesztése. Nyáron nyisd ki, télen zárd le, és egész évben működik. A konyha modern és funkcionális, teljesen felszerelt fehér áruk, és támogatja egy külön közműterem, ami különbséget tesz, ha valóban él az ingatlan helyett csak látogató egy vagy két hétig. Mindkét hálószoba megfelelő párosban felszerelt szekrények, nem a préselt típus gyakran látni. A kijelző, amely gyakran figyelmen kívül hagyja, a fürdőszoba. Mind a fő fürdőszoba és az azt követő valóban tágas, és tartalmaz egy teljes méretű fürdőt és egy külön zuhanyzót. Ez egy olyan dolog, ami lassan eltűnik az újabb épületekben, ahol mindent összegyűrnek, hogy maximalizálják az egységszámokat. Itt van a kényelem és a gyakorlatiasság helyett. Az apartman egy jól őrzött kerttel és nyugodt medencével rendelkező zárt közösségben helyezkedik el, amely a rövid távú pihenési zajhoz képest inkább a nyugodt élethez igazodik. További szolgáltatások: - Privát földalatti parkolóhely - Látogatói parkoló az urbanizáción belül - Garantált hozzáférés - Belső intercom. . .
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 340 000 EUR és mivel az alapterülete 85 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4 000 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

