megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
olcsóbb lett 369 995 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fuengirola
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:101 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: APT-4784
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Fuengirola


Tágas apartman terasszal és nyitott kilátással. Magnificent opportunity! Ez a csodálatos apartman kiemelkedik a spaciness és kellemes keleti fekvésű terasz, ideális a reggeli napsütés és gyönyörű kilátás nyílik a kertre és a közös úszómedencék, egy finom háttér a tengerre. Az objektumban két tágas hálószoba található. A főhálószobában van egy ensuite fürdőszoba, míg a második hálószoba kibővült, hogy magában foglalja a fedett terasz, amely további helyet tökéletes, mint egy tanulmányi terület, iroda vagy elhelyezésére pótágy. Tartalmazza a parkolóhelyet és a kétmagasságú raktárhelyiséget, amely a közösségi garázsban található, kiváló tárolóhelyet biztosítva. Néhány lépésre a Sport Club, valamint a kávézó és éttermek található ugyanabban a komplexumban. Található egy tekintélyes magán lakókomplexum, amely 24 órás biztonságot és videó felügyeleti rendszer minden utcáján, garantálva a biztonságot és a nyugalmat. A kiváló elhelyezkedés lehetővé teszi a gyors hozzáférést, néhány perc alatt autóval, a Carvajal vasútállomásra, a strandra, a megközelíthetőséget a wc-7-es autópályához, a kis bevásárlóközponthoz és a Benalmádenához, a Pueblo-hoz. Ideális ingatlan, akár állandó lakóhely, akár pedig befektetésként, köszönhetően a környezetének, szolgáltatásainak és a kiváló közlekedési kapcsolatoknak.

Tetszett ez az eladó spanyolországi felújított 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 369 995 EUR és mivel az alapterülete 101 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 663 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal