Eladó új építésű lakás - Spanyolország, Guardamar del Segura
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:41 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Guardamar del Segura
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:40 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Guardamar del Segura
Új fejlesztés: 149,500 €-tól 39,500 €-ig. [Ágyak: 1-2] [Fürdőszobák: 1-1] [Épületek mérete: 40,00 m ² -70,00 m ² -70,00 m ²] a város szívében, egyik legdélibb területén, a fő parktól mindössze egy utcában, és nagyon közel a természetes zöld terekhez. Ezek a területek sétatávolságok, természetes dűnék, kertek, tavak, és a helyi vadon élő állatok, így egyedi terek, hogy élvezze a természet és a családi élet. Néhány ház felső emeletéről megtekintheti a parkot és annak természetes környezetét. Csak 500 méterre a strandtól, az egyik legszebb a tengerparton, élvezheti arany homok, kristálytiszta víz, és egy sétány tele éttermek, bárok, és mediterrán konyha. A terület 11 km tengerparttal és dűnéivel rendelkezik, amely a tenger mellett 800 hektáros oázis, amely páratlan természeti környezetet kínál. Ezen kívül, a város egy kis halászati és tengeri kikötő a száj a folyó, ideális a vitorlázás és a horgászat szerelmesei. A projekt, amely jelenleg építés alatt áll, és a szállítás között várható a késő 2026 és a korai 2027, kínál egy modern és funkcionális design, és tartalmaz: 1 kereskedelmi hely, pince > 2 kéthálószobás apartmanok, tágas és világos 1 egyszobás penthouse egy 62 m ² sarok terasz, kerti és szabadtéri zuhanyzó, kilátással a tengerre és a parkra > br > br > frament, beépített bútorokkal, fedetlen, fedetlen, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél, fedél. - a fővárosba, a nemzetközi repülőtérre, ez a fejlesztés ideális. . .
Tetszett ez az eladó spanyolországi új építésű 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 149 500 EUR és mivel az alapterülete 40 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 738 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

