megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
785 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Cala de Mijas
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:65 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Cala de Mijas


Kivételes Sea View Two - Hálószoba, Kétágyas Fürdőszoba Ipanemában - La Cala de Mijas Fedezze fel az egyik legprivilegizáltabb szobákat az egész Ipanema fejlesztés, mindössze 7 perces autóútra a strandtól La Cala de Mijas. Ez a figyelemre méltó ingatlan lélegzetelállító panorámás kilátást nyújt a Földközi-tengerre, a partvonalra, a környező golfpályákra, és magára La Calára. Ez egy nagyon privát penthouse. A lifttől egy nagy privát bejárati teraszra juthatsz, amely közvetlenül az ingatlanba vezet - ami exkluzív és intim érkezési élményt teremt. Attól a pillanattól kezdve, hogy kinyitja a bejárati ajtót, azonnal megragadja a lenyűgöző kilátás a tengerre és a bőséges természetes fény kitöltése a belső. Az apartman jellemzői: - tágas, ízlésesen kialakított nappali - Nyitott teraszos konyha, stílusos, - közvetlen hozzáférés a nappaliból és mindkét hálószobához - az ensuite mester hálószoba közvetlen hozzáférést két nagy teraszok az elrendezés folyik a nappaliból egy hosszú folyosón keresztül a két hálószoba és két fürdőszoba. A hálószobában van egy ensuite fürdőszoba és közvetlen hozzáférést mindkét teraszon. A szobákban és a folyosó mentén beépített szekrények kivételes tárolóhelyet biztosítanak. Az egész lakás berendezett kiváló minőségű bútorok és felszerelt prémium készülékek a vezető márkák, biztosítva a kényelmet, elegancia, és funkcionalitás az egész. Ez a penthouse tökéletes: - Évezredek élő - luxus nyaraló - a bérleti befektetés fontos: Nincsenek korlátozások a rövid távú üdülési bérlésre, kiváló jövedelmi potenciállal. A zárt közösség ajánlatai: - Két szabadtéri medence - Fűtött beltéri jó méretű spa medence - Szauna és gőzszoba - Teljesen felszerelt tornaterem - Gyönyörűen parkosított kertek Tartalmazza az ár: - Két földalatti parkoló - Privát. . .

Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 785 000 EUR és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 12 077 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal