Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Los Dolses
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:65 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Los Dolses
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:80 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Los Dolses
Vessen egy pillantást erre a mesés Ground Floor Apartment található a zárt komplexum Altos de Meditarean Los Dolses. Az apartman áll 2 hálószoba, 2 fürdőszoba, nappali / étkező egy teljesen felszerelt konyha. Az ingatlan egy tágas saját terasz, légkondicionáló, parkoló és értékesített bútorozott. a zárt lakókomplexum kültéri úszómedencével, beltéri fűtött medencével, fürdővel és tornateremmel rendelkezik, kényelmes és exkluzív életmódot biztosít egész évben.
Található mindössze két perc sétára a szupermarket Dialprix és számos étterem és kávézók, az apartman lehetővé teszi a kényelmes és praktikus életmódot egész évben. a Zenia Boulevard jól ismert bevásárlóközpont, a tartomány egyik legnagyobb üzlete, szabadidős és étkezési lehetőségei. Ezen kívül, a gyönyörű Playa de La Zenia mindössze tíz percre van autóval, tökéletes élvezheti a mediterrán éghajlat. Golf szerelmesek különösen értékelik közelségét Villamartín Golf Club, mindössze öt perc sétára.
Los Dolses egy virágzó közösség között található Villamartin és La Zenia a Dél-Costa Blanca. a népszerű turisztikai célpont két fő oka:
Először is a sok golfpálya Los Dolses közelében.
Másodszor, a sok felső standard homokos strandok együtt következetes napos meleg éghajlat és megbízható időjárás.
Los Dolses-ban két kereskedelmi központ található. a Rioja és a Los Dolses a két kereskedelmi központ mintegy 10 perc sétára Villamartin Plaza.
A Los Dolses golfozók számára nagyszerű. a Dél-Costa Blanca felépítette egy nagyon megérdemelt hírnevét miatt a sok golf tanfolyamok mind nagyon közel egymáshoz, ami azt jelenti, hogy lehet székhelyű Los Dolses és utazás egy másik tanfolyamon minden nap.
A Villamartin, Campoamor és Las Ramblas három bajnoki pályája 20 perc autóútra, valamint a La Marquesa golf- és country klub, amely Ciudad Quesada és La Finca kisváros közelében található.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 220 000 EUR és mivel az alapterülete 80 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 750 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

