Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Nueva Andalucía (77871978)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nueva Andalucía
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:100 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Nueva Andalucía


Nueva Andalucía, szívében a golf völgy, ez a tágas három hálószobás apartman sétatávolságra számos helyi kényelmi és éttermek és csak egy rövid autóútra Puerto Banus marina számos designer üzletek és éttermek, valamint a bájos város San Pedro Alcantara a széles homokos strandok.

Egy jól kialakított lakóközösségben, csodálatos trópusi kertekben és úszómedencében, ez a tágas apartman már teljesen megreformált, hogy tartalmazza a három tágas hálószoba, a fő hálószoba magában foglalja az ensuite fürdőszoba és egy nagy sétára a szekrény, két további hálószoba és egy további családi fürdőszoba, modern élet és étkező és teljesen felújított konyha és fürdőszoba. Délkeletre néző terasz, gyönyörű kilátással a közösségi kertek.

Csodálatos lehetőség az állandó életre vagy nyaralásra. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 450000 EUR és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4500 EUR/m2.

Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal