Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, The Golden Mile
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:73 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:The Golden Mile
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:138 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 360-02082P
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás The Golden Mile
Ez a luxus apartman található Persian Gardens, Marina de Puente Romano. a beépített területe 138m ², ez a tágas apartman kínál három hálószoba és három fürdőszoba, így tökéletes a családok, vagy azok, akik keresnek egy tágas ingatlan. a lakás is rendelkezik egy nagy terasz, ahol élvezheti lenyűgöző kilátás nyílik a tengerre és a közösségi kertek.
Ahogy belépsz a lakásba, egy modern és teljesen berendezett lakótér fogad. a teljesen felszerelt konyha fel van szerelve az összes szükséges berendezések, így kényelmes a mindennapi használat. a lakás is tartalmaz egy tárolóhelyiséget, amely további helyet biztosít az Ön dolgainak.
A biztonság a legfontosabb ezen a területen, egy biztonsági bejárat, dupla üvegezés, video bejárat, és 24 órás biztonsági szolgálat. a lakás része egy zárt közösség, biztosítja a magánélet és a nyugalom. a közös úszómedence és a kert jól karbantartott, nyugodt teret biztosít a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz.
A hely ez a lakás verhetetlen, a strand csak egy rövid sétára található. Ez is közel minden kényelmi, így kényelmes a mindennapi igények. Akár keres egy állandó lakás vagy nyaraló, ez a lakás kiváló állapotban van, és nemrég felújították, kínál egy kényelmes és elegáns nappali az egyik legjobb címet Marbella & apos; s Golden Mile.
Tetszett ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 3 950 000 EUR és mivel az alapterülete 138 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 28 623 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

