Eladó átlagos állapotú lakás - Spanyolország, Torrevieja
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Torrevieja
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:61 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 20436
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Torrevieja
Gyönyörű teljesen berendezett penthouse apartman 61 m ² -es található, az exkluzív területén Parque de las Naciones, Torrevieja. Két hálószoba, egy nemrég felújított fürdőszoba, egy tágas nyitott konyha és egy szép terasz, ahonnan élvezheti fantasztikus kilátás nyílik a sós tavak és a híres rózsaszín lagúnák, egy igazán egyedi természeti látványosság. Az apartman világos és barátságos hangulatot kínál, ideális pihenésre és pihenésre anélkül, hogy felhagyna a kényelemmel. Közel van a zöld területek, parkok és minden kényelem, így tökéletes mind egy állandó lakóhely vagy nyaraló. Lehetőség egy zárt garázs megszerzésére ugyanabban az épületben. Ezen kívül, ez a lakás van egy nagy előnye: van egy másik közvetlenül a szomszédban, elérhető ugyanazon az áron és ugyanazon feltételek mellett. Ez ideális lehetőség mind a befektetések, mind a családok és barátok számára, akik a függetlenségük fenntartása mellett közel kívánnak élni egymáshoz. a megtekintés nagyon ajánlott! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 154969 EUR és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2540 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

