Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, Marbella (93885639)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Marbella
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:85 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: FN4776
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás Marbella


Üdvözöljük ebben a jól megtervezett kétszintes lakásban, gyönyörű szabadtéri terekkel és vonzó elhelyezkedéssel a környéken. Itt élvezheti a kellemes életet a társadalmi területek és a gyönyörű teraszok, amelyek valóban kiterjesztik az otthon szabadban.

A bejárat szintjén, akkor szívesen nyílt és szociális elrendezés, ahol a konyha és a nappali elegyít természetesen, és vezet ki egy kellemes első terasz. Van még két hálószoba, az egyik egy tágas mester hálószoba.

A felső szint kínál egy harmadik hálószoba egy ensuite fürdőszoba, valamint egy nagy napos terasz gyönyörű kilátással a medence és a jól karbantartott urbanizáció - egy tökéletes hely a pihenésre.

A Los Naranjos de Marbella él egy nagyon délutáni közösség egy medence, padel és teniszpálya, szupermarket, és zöld környezetben pálmafák és narancsfák. a hely mind központi és békés, közel az iskolákhoz, játszóterek, üzletek, és szép séták. Puerto Banús és Marbella városa csak egy rövid autóútra van, tökéletes egyensúlyt biztosítva a mindennapi élet és a szabadidő között. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Spanyolországi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 575000 EUR és mivel az alapterülete 85 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 6765 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal