Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, La Nucia (25577347)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Nucia
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:600 m2
  • Telekterület:3450 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SWDF2128
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló La Nucia


Ez a gyönyörűen tervezett villa található egy csendes és privát részén La Nucía, mindössze öt perces autóútra Benidorm. a hely, a kényelem és a lenyűgöző környezet fantasztikus kombinációja.

Nagylelkű, 3500 m ² -es telken, a ház 600 m ² -es lakóterekkel büszkélkedhet, ahol a mediterrán életmód élvezéséhez bõséges beltéri és kültéri szobák állnak rendelkezésre. a villa négy nagy kétágyas hálószoba, mindegyik saját ensuite fürdőszoba, valamint egy további fürdőszoba és külön wc a vendégek. a tágas 100 m ² -es társalgó természetes fénnyel van megtöltve, és egy világos, nyitott terű konyhához és étkezőhöz kapcsolódik, ideális a mindennapi élethez és a szórakozáshoz.

Lépjen ki a teraszra, és vegye a panorámás kilátást nyújtva a hegyektől a tengerig. Tisztán látható Benidorm és Altea, miközben élvezik a békés környezetben. a gyönyörűen karbantartott kert magában foglalja a nagy saját úszómedencét, napsütéses teraszokat, és rengeteg szabad helyet, hogy pihenjen vagy szórakozzon.

Az ingatlan hátsó részén van elég hely egy saját padel vagy teniszpálya építéséhez, ami még több életmódot és szabadidős értéket ad az otthonnak.

Minden, amire szükséged van, sétára van, beleértve a szupermarketek, Elian & apos; s British School, bankok, gyógyszertár, helyi üzletek, és számos étterem és bár. Nagyobb látnivalók, mint a Terra Mítica, Terra Natura, és több golfpálya csak néhány percre van autóval. a közeli városok, mint például Altea, Albir, Polop és Alfaz del Pi szintén a közelben vannak. Egy békés és privát villa lélegzetelállító kilátással, és a lehetőség, hogy létrehozza a saját személyes sport és szabadidő tér - a szívében a Costa Blanca. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal