Eladó átlagos állapotú nyaraló - Spanyolország, Torreblanca
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:37 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Torreblanca
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:88 m2
- Telekterület:252 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: mpptorreblanca
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Torreblanca
Ez a bájos kortárs villa kivételes lehetőséget kínál, hogy élvezze a Costa del Sol életmódot csak egy rövid 15 perces sétára a strandtól, vasútállomás, éttermek, üzletek, és minden lényeges kényelmet. Torreblancában, Fuengirolában.
Az ingatlant megfontoltan elosztják két szinten, és úgy tervezték, hogy maximalizálja a természetes fény és a kültéri élet.
A földszinten található egy modern nyitott-terv konyha zökkenőmentesen kapcsolódik egy világos és barátságos nappali déli fekvésű, így meleg és levegős légkört egész nap. A nagy tolóajtók közvetlenül a teraszra és a privát medencébe vezetnek, ami tökéletes pihenésre vagy szórakozásra. A vendég fürdőszoba is található ezen a szinten.
Az emeleten a villa két kényelmes hálószoba és egy elegáns fürdőszoba. A fő hálószoba részleges kilátás nyílik a tengerre, és közvetlen hozzáférést biztosít a saját terasz, ideális hely a lazításra, és élvezze a mediterrán környezetben.
Az ingatlant egészíti ki egy tágas tetőtéri szolárium napsütéssel egész nap, gyönyörű kilátás nyílik a tengerre, egy dedikált mosodai terület, és a dedikált napelemes panel is a forró víz.
Ez egy ideális ingatlan, egy állandó lakóhely, egy nyaralás, egy lehetőség a Costa Media és a legkívánatosabb lakóhely.
Megfogott ez az eladó spanyolországi átlagos állapotú 2 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 625 000 EUR és mivel az alapterülete 88 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 7 102 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

