Eladó újszerű állapotú nyaraló - Spanyolország, Benahavís
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:49 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Benahavís
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:386 m2
- Telekterület:1700 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 720-00151P
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Benahavís
El Paraíso Alto, ez a dél-nyugati családi otthon egy emelt telek, amely kivételes magánélet mellett panorámás kilátás nyílik a tengerre és Gibraltárra. Teljesen felújított és csúcsminőségű, az otthon időtlen mediterrán építészetet ötvözi a kényelmes mindennapi életre tervezett kortárs belsőségekkel.
Az ingatlan négy hálószoba, három fürdőszoba, és egy vendég wc, meleg fa padló, padlófűtés, és olasz bútorzat, amely mélységet és kifinomultságot minden helyen. A ház közepén az Arclinea konyha prémium Miele készülékekkel ötvözi a tiszta design funkcionalitást, és zökkenőmentesen csatlakozik a fő élõ és étkezõ területekhez.
Kívül, tágas teraszok, egy nagy kert, és egy fűtött úszómedence, egy privát teraszok, melyeket arra terveztek, hogy élvezzék az éveket. Az ingatlant két külön garázs, parkolóhelyek, és egy olyan lakóparkok egészítik ki, amelyek eleganciát, providenciát, szabadtéri lakhatást biztosítanak.
Megfogott ez az eladó spanyolországi újszerű állapotú 4 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi nyaraló oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 3 495 000 EUR és mivel az alapterülete 386 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 9 054 EUR/m2.
Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

